VI международная волонтерская декада

В Музейному центрі О.П. Блаватської та її родини вже шостий рік поспіль в серпні проходять волонтерскі декади, спрямовані на підтримання будинку-пам’ятки. В цьогорічній декаді взяли участь друзі Музейного центру з Дніпра, Києва, Харкова, Кропивницького, Хмельницького, Льовен (Бельгія), Санта-Барбари (США).

В ході робіт провели протигрибкову обробку фасаду та приміщень будівлі (в підвалі та на першому поверсі), фарбування фасадів на рівні першого поверху та обробку його водовідщтовхуючими засобами, ремонт-реставрацію вхідних дверей в будівлю і, на завершення, генеральне прибирання до урочистостей Дня Вісника Світла 12 серпеня, якими традиційно завершується волонтерська декада.

Дякуємо сердечно всім, хто прийняв участь в 6-й волонтерській декаді: представникам відділень Тесофського товариства в Україні та закордонних теософів, наших друзів з культурного центру «Новий Акрополь», Подольського культурно-просвітницького центру им.Н.К.Реріха, Дніпровського відділення Міжнародної наукової школи «Універсологія» та Оксані Одинець, Юлїї Родіній та колектив кафе «Юлія» за дуже смачні обіди.

015.jpg 014.jpg 013.jpg 012.jpg 011.jpg 010.jpg 009.jpg 008.jpg 007.jpg 006.jpg 005.jpg 004.jpg 003.jpg 002.jpg 001.jpg 016.jpg

Hosting Ukraine Creative Commons