Презентация книги В. Пидмогильного «Третя революція»

20 февраля 2013 г. в 17:00 в музее «Литературное Приднепровье» состоится презентация книги В. Пидмогильного «Третя революція», которая вышла в издательстве «Український письменник» (Киев).

Жанр: рассказы, повести, роман.
Язык: украинский
Обложка: твердая (7БЦ)
Формат: 130х200 мм
Объем: 580 ст.
Год издания: 2012

Отрывок из романа: «Було коло першої години ночі. Ксана, схилившись на довге підвіконня, часом торкаючись чолом холодного скла, дивилася в сіру, далечінь, де лунали такі дивні, страшні, а вже звиклі звуки. Бій ближчав. Прозоре стукотіння кулеметів, безладна тріскотнява рушниць, раптові вибухи шрапнелів, що недавно ще були мов марево невиразне, сунули й облягали місто. Несподівано знімались ракети й осяювали на мить небосхил. Потім важко били гармати.
Ксана дивилася на рівну вулицю, що простяглася туди, до стрілом напоєного мороку, і на будинки, що скам’яніли вздовж неї. Ксана думала: у тих будинках поховалися, прищулилися по льохах люди, залякані, тривожно чекаючі. І, може, тільки хто цікавий, хоробрий чи хороброго вдаючи дивиться, слухає, як от вона, примарного…»

Hosting Ukraine Creative Commons