Днепропетровский национальный исторический музей

«Андрей Шептицкий: меценат, бизнесмен, лидер церкви и нации»

Унікальність виставки полягає в тому, що особисті речі митрополита, одного з творців ідеї української нації та держави, вперше будуть вивезені за межі Львова саме для експонування в садибі видатної особистості нашого краю та країни, «Козацького Батька» Дмитра Яворницького.

Представлена виставка — це спільна робота Львівського музею історії релігії, Музею Митрополита Андрея Шептицького Львівської архієпархії УГКЦ та приватної колекції «Студіон».

Кожен з музеїв намагався віднайти у своїх колекціях найцікавіші експонати, справжні реліквії, що дало б змогу повніше і глибше розкрити постать Владики, і ці реліквії ви зможете побачити у Дніпрі.

Презентувати виставку в Садибі Д. Яворницького будуть очільники львівських музеїв, що надали експонати, відомі фахівці з теми: Орест Малиць — директор Львівського музею історії релігії та отець Севастьян Дмитрух — директор Музею Митрополита Андрея Шептицького при соборі Св. Юра, а також співробітники музеїв Львова та Дніпра — Яна Тимошенко  — завідувач Меморіального будинку-музею Д. Яворницького та Ігор Щупак — директор музею КДЦ «Менора» «Пам`ять єврейського народу та Холокост в Україні».

На прентації прозвучать релігійні та світські співи у виконанні солістки Будинку органної та камерної музики Галини Охотнік (Дніпро).

Вхід за попередньою реєстрацією (в події або за телефоном музею 066 35 25 985)
Кількість місць обмежена простором будинку Д. Яворницького.

Виставка буде працювати за графіком роботи музею до 10 грудня 2018 року.

42654171_1110069982490190_1746324107596660736_n.jpg


Hosting Ukraine Creative Commons